Een Health Mate infraroodcabine in tijden van Corona

Health Mate Knokke
Het is moeilijk om ons in tijden als nu veilig en beschermd te voelen. We blijven zo veel mogelijk binnen en schermen ons af van de mensen rondom ons. De verveling slaat na weken quarantaine toe en we zijn allemaal op zoek naar middelen om ons tegen het coronavirus te beschermen. Zo is het wassen van onze handen essentieel, het dragen van een mondmasker is geen overbodige luxe en het smeren van desinfecterende handgel is dagelijkse kost.

Maar is er meer? Kunnen we meer doen om de mensen die we graag zien en onszelf te beschermen? Voor heel veel mensen is hun Health Mate infraroodcabine de perfecte toevlucht en bescherming tijdens corona en dat maakt ons ongelooflijk blij.

.

“Minder stress? Meer energie!”

Hoe vecht ik tegen corona? Jouw immuunsysteem versterken

IMUUNSYSTEEM VS CORONA

Het versterken van ons immuunsysteem is op een moment als deze welgekomen. Op het internet staat te lezen dat we dat kunnen door het eten van onder andere aardbeien, açai bessen, amandelen, en veel meer. Niet alleen het aanpassen van onze eetgewoonten maar ook het inhalen van slaap kan ons immuunsysteem boosten. Want vermoeidheid en zaken als stress doen er geen goed aan. En laat dat laatste nu net moeilijk te omzeilen zijn in tijden van corona.

Neem af en toe een momentje voor jezelf, stop even met het opruimen van de zolder of het kuisen van de ramen. Kom tot rust en gebruik deze overvloed aan tijd ook om te reflecteren op wat jij belangrijk vindt. En waar kan dat beter dan in jouw Health Mate infraroodcabine, die tijdens deze corona tijden veel ondersteuning kan bieden.


Werken aan jezelf, voor jezelf

JIJ VS CORONA

Want als straks de storm gaat liggen, de economie weer op volle toeren draait en je terugdenkt aan deze periode. Wat heb jij er dan uit geleerd? Ben je erachter gekomen dat je eigenlijk heel graag in de tuin werkt en dit ook wel vaker zou willen doen? Doe je nu wat vaker aan joggen en is dat je nieuwe uitlaatklep?

Heb je geleerd dat eventjes niets doen ook oké is? Heb je geleerd dat het belangrijk is tijd te nemen voor jezelf en te investeren in jezelf? Want wat als je gezondheidsgericht niet sterk in je schoenen staat?

.

“Ontdek het therapeutisch effect van je Health Mate® infraroodsauna.”

Jouw Health Mate infraroodcabine

INFRAROODCABINE VS CORONA

Het is niet onbedenkelijk dat je in deze bizarre tijden van corona nood hebt aan jouw infraroodcabine. Vaak krijgen we dan ook de vraag van onze klanten of ze het gebruik van hun Health Mate infraroodcabine mogen opdrijven. Het antwoord daarop is volmondig “ja”. Heb je zin om nu 4 keer in plaats van 3 plaats te nemen in jouw cabine? Of blijf je nu liever wat langer zitten dan 30 minuten? Doe vooral wat goed voelt voor jou.

We snappen dat je nu meer nood hebt aan ontspanning en ook de natuurlijke anti stress dat de Health Mate infraroodcabine biedt. Sluit dus snel de deur van jouw cabine en neem wat tijd voor jezelf. Geniet van de deugddoende warmte en neem eventueel een boek of je favoriete muziek erbij. Je Health Mate infraroodsauna zorgt ervoor dat je lichaam snel uit stress-modus geraakt. De straling dringt door tot diep in je lichaam, geeft je cellen zuurstof en ontspant je spieren.


Kan een Health Mate infraroodcabine bijdrage aan de bescherming tegen het coronavirus?

INFRAROODCABINE VS CORONA

Ja, Health Mate infraroodtherapie stimuleert de bloedsomloop, waardoor het hart krachtiger gaat kloppen en de bloedvaten verwijden. Zo wordt de bloedsomloop gereinigd en de cellen van ons lichaam beter van zuurstof voorzien. Het verhogen van de kerntemperatuur van het lichaam is essentieel. Hoewel Health Mate infraroodsauna’s je anders opwarmen dan bijvoorbeeld koorts, biedt de verhoogde lichaamstemperatuur dezelfde voordelen, waaronder de productie van witte bloedcellen.

En witte bloedcellen, die spelen een belangrijke rol in het afweersysteem. Als het lichaam zich moet verdedigen tegen virussen, bacteriën of parasieten, worden er witte bloedcellen bijgemaakt. Bij het gebruik van een Health Mate infraroodcabine ben je het virus, de bacterie of parasiet dus voor. Het maakt constant nieuwe witte bloedcellen aan, ook zonder dat je lichaam vecht tegen een virus. Jouw Health Mate infraroodcabine is dus de perfecte aanvulling bij het beschermen van jezelf tegen covid 19 en meer.


Een Health Mate infraroodcabine in plaats van de sportschool

SPORTEN TIJDENS LOCKDOWN

Alle sportscholen zijn nu al een tijdje gesloten en die uitlaatklep missen we. Eventjes ontsnappen aan de drukte en focussen op jezelf. Een natuurlijke anti stress waar we naar verlangen. Die leegte kunnen we voor een stuk opvullen door een blokje rond te gaan joggen maar het veiligst voelen we ons binnen in ons huis.

Daarom dat je jouw infraroodcabine nu tijdens corona best op volle toeren laat draaien want sporten, dat kan ook in je cabine. Niet door de yogamat uit te rollen en vervolgens op je hoofd te gaan staan, wel door rustig plaats te nemen en vervolgens een 20 tal minuutjes te blijven zitten. Want 20 minuten in je Health Mate infraroodcabine staat gelijk aan een half uurtje sporten. Ook houd je op deze manier je spieren flexibel en soepel.

Dus wanneer de sportscholen weer opengaan, of wanneer we weer kunnen joggen heb je je flexibiliteit opgebouwd in plaats van afgebroken en ga je de kans op blessures tegen. Samen pikken we zo de draad meteen weer op!


Een Health Mate infraroodcabine? Eindeloze voordelen

VOORDELEN INFAROODCABINE

Zijn er nog meer voordelen verbonden aan een Health Mate infraroodcabine (tijdens corona)? Een betere vraag zou zijn; ‘Welke nadelen zijn er aan verbonden?’. Want het antwoord daarop is; geen. Doordat onze infraroodcabines therapeutisch zijn kan je er alle kanten mee op. Het versterkt ons immuunsysteem, we geraken efficiënt toxische stoffen kwijt en het ondersteunt ons hart. 3 dingen die op dit moment, en ook later, essentieel zijn.

Een Health Mate infraroodcabine is een enorme toevoeging aan ons welzijn, het beschermt ons en zorgt voor afleiding in deze bizarre corona tijden. Want wat is er meer ontspannend dan een half uurtje genieten in jouw infraroodcabine bij je thuis?

Heeft u interesse in een Health Mate infraroodcabine? Contacteer ons hier