Een infraroodsauna boost je weerstand

Een infraroodsauna boost je witte bloedcellen, het leger dat in actie schiet als virussen je lichaam binnen dringen. Als je geregeld in een (infrarood) sauna zit, heb je sowieso méér witte bloedcellen, is dat hele systeem ‘alerter’ en valt het beter aan. En als je toch ziek wordt, genees je sneller.

En is de allerbeste detox

Detoxen staat voor het verwijderen van alle (opgehoopte) gifstoffen in je lichaam. Die gifstoffen zitten overal: in de (vervuilde) lucht die we inademen, in sigaretten, alcohol, kant-en-klare voeding…

Ons lichaam neemt dus voortdurend toxische stoffen op die ons lichaam niet kunnen verlaten. Deze toxische stoffen verstoren veel processen in ons lichaam. Gevolg: we voelen ons moe, uit balans en neerslachtig. Bovendien krijgen we last van allergieën, astma en overtollige kilo’s die we maar niet kwijt raken. Detoxen kun je in principe op veel manieren doen.

Door sapjeskuren te volgen, te vasten, darmspoelingen te doen, pillen en poedertjes te slikken etc… Maar één van de meest efficiënte en makkelijkste manieren om te ontgiften, is door gebruik te maken van een Health Mate infrarood.

Toxische stoffen en hun effect op het lichaam

In onze maatschapij worden we meer en meer blootgesteld aan chemische stoffen, denk maar aan brandvertragers in tapijten, pesticiden in het eten, zware metalen, weekmakers voor plastic en andere chemische stoffen.

Ons lichaam heeft hier geen goede manier voor om deze uit ons lichaam te krijgen maar deze stoffen hebben een grote impact op ons lichaam daar ze onze biochemische processen verstoren. Veel van deze stoffen worden gelinkt aan ontstekingen, depressies, slapeloosheid en andere fysieke en psychische klachten. Daarom is het belangrijk om op regelmatige basis je lichaam te zuiveren van toxische stoffen.

Omdat de lange golf stralen van een Health Mate tot op het celniveau ons gaan opwarmen, worden de toxische stoffen gemakkelijker afgegeven waardoor ze via de nieren, onze lever en de huid worden verwijderd uit ons lichaam.

Huid

Onze huid is het grootste orgaan van het lichaam. Het zorgt ervoor dat ons lichaam niet oververhit en is als het ware een schild dat onwenselijke stoffen buiten houd.

Daarom is het belangrijk om dit poreuze orgaan goed te onderhouden en reinigen. Een infrarood sauna gaat ervoor zorgen dat door het intense zweten de huid optimaal wordt gedetoxed.

Kan detoxen helpen om kilo’s te verliezen?

Verlies je ondanks je inspanningen (bewegen, op je eten letten) geen kilo’s? Het zou weleens te maken kunnen hebben met het teveel aan afvalstoffen in je lichaam.

Afvalstoffen die je lichaam niet verlaten via de normale weg (lever, nieren, darmen, huid … ) gaan een plek zoeken in je lichaam om zich te nestelen.

En raad eens: vetcellen zijn de favoriete verblijfplaats van toxische stoffen.

Hoe meer afvalstoffen, hoe meer stockageruimte je nodig hebt, dus je lichaam maakt duchtig extra vetcellen aan om iedereen te kunnen ontvangen.

Bovendien zijn veel toxische stoffen oplosbaar in vet. Ze zitten er warm en gezellig.

Zo verstoren veel van deze toxische stoffen onze hormonen spiegel en biologische processen, wat ook een effect heeft op ons metabolisme.

Zolang je lichaam een afvalberg is, val je moeilijker af

Scroll naar boven