Infrarood voor sporters

En dat hoeft niet te verbazen: het is de ideale partner voor en na het sporten. Omdat de stralingselementen van Health Mate de moleculen in ons lichaam in beweging zetten, wordt er warmte opgewekt binnenin ons lichaam. Die warmte zorgt ervoor dat (gespannen) spieren zich ontspannen en meer flexibel worden. Omdat je bloedsomloop gestimuleerd wordt, krijgen je spieren ook meer doorbloeding.

Door intensief te sporten maakt je lichaam vrije radicalen aan. Dat zijn schadelijke deeltjes die zich in je lichaam gaan binden aan andere, gezonde cellen en zorgen voor ontstekingen en verminderde weerstand.

Hoe meer vrije radicalen, hoe meer afvalstoffen in je lichaam, en hoe meer kans op blessures.

De meeste kwetsuren worden immers veroorzaakt door ontstekingen als gevolg van (over)vermoeidheid, niet door een verkeerde beweging of val. Welnu, een infraroodsauna is de allerbeste detox om je van je afvalstoffen te ontdoen.

CONDITIETRAINING
Op dagen dat je je lichaam laat rusten kan je aan je cardiovasculaire conditie werken zonder fysieke belasting.

VÓÓR HET SPORTEN
Veel (top)sporters gaan met de kleren aan in een Health Mate zitten tot ze beginnen zweten.

Zo ben je perfect opgewarmd om te gaan sporten onder koude omstandigheden én ben je beter gewapend tegen
blessures.

NA HET SPORTEN
Na een fysieke inspanning recupereren je spieren sneller omdat elke cel in het lichaam doorbloed wordt. Dat maakt ook dat spierblessures tot drie keer sneller herstellen.

MEER FLEXIBELE SPIEREN
Uit onderzoek blijkt dat als je je spieren stretcht na een sessie van 40 minuten in je infraroodsauna, je een permanente stijging qua flexibiliteit in je spieren krijgt.

Triatleet Marc Herremans raakte verlamd na een fietsongeval.

Toch bleef hij trainen; in 2006 won hij de Ironman van Hawaï in de handcycle-divisie. Vandaag is hij trainer van triatleten en andere sportmensen.

Door mijn verlamming heb ik vaak last van mijn rug en heb ik veel spierspasmen en spierpijn.

Zonder mijn infraroodsauna van Health Mate zou ik wellicht pijnstillers nodig hebben en veel meer kine, maar dat hoeft nu niet.

Mijn dagelijkse infraroodsessie houdt mijn spieren soepel en liet me toe mijn training op te drijven. Vooral in de aanloop naar een wedstrijd was mijn Health Mate infraroodsauna onmisbaar. Het is mijn natuurlijke pijnstiller!

Spierblessures herstellen tot drie keer sneller in een Health Mate infraroodsauna

Scroll naar boven